اخبار صنعت

پرداخت تسهیلات کرونا به 620 فعال صنایع دستی ایلام

مدیر کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی ایلام از پرداخت تسهیلات کرونا به فعالان رشته های صنایع دستی استان اطلاع داد.

29 شهریور 1399

حذف مزاحم به سبک بن سلمان!

ولیعهد عربستان به دنبال آن بود تا مخالفان داخلی اش که از تاکتیکِ ربایش و اخاذی او جان سالم به در برده اند را مجدداً خطاب قرار داده و به آن ها اخطار دهد که یا آرام بگیرند یا منتظر حذف شدن و مصادره دارایی های خود باشند.

26 شهریور 1399

اعلام قیمت جدید هر کیلو مرغ

خبرنگاران: عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ 12 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 18 هزار تومان است.

24 شهریور 1399

سالن های سینما در چین پس از شش ماه بازگشایی شدند

سالن های سینما در برخی از شهرهای کشور چین روز دوشنبه این هفته پس از 6 ماه به روی عموم مردم باز شد. بازگشایی سینماها در چین با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه است.

24 شهریور 1399

داماد محمدرضا نعمت زاده فراری شد

باشگاه خبرنگاران نوشت: علی اشرف ریاحی، داماد نعمت زاده وزیر صنعت دولت یازدهم و یکی از متهمان فساد 6.6 میلیارد یورویی پتروشیمی، متواری شده است.

23 شهریور 1399

خبرنگاران سرمربی تراکتور: تکلیف دیدارهای معوقه لیگ را مشخص کنید

تهران- خبرنگاران- سرمربی تراکتور تبریز گفت: از مالک باشگاه تراکتور تقاضا خواهم کرد تا تعیین نشدن تکلیف دیدارهای معوقه، در مسابقات لیگ شرکت نکنیم.

20 شهریور 1399

امریکا دست از قاچاق نفت سوریه برنداشته است

فارس نوشت: خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که اشغالگران آمریکایی 35 تانکر حامل نفت این کشور را به عراق قاچاق کردند.

19 شهریور 1399

تلاش برای گسترش مفهوم میراث فرهنگی در بین نسل آینده

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، تلاش برای گسترش مفهوم میراث فرهنگی در بین نسل آینده صورت می گیرد.

16 شهریور 1399

خبرنگاران بازگشت روحیه امید به مردم گیلانغرب

قصرشیرین- خبرنگاران- زلزله ویرانگر و مرگبار 7.3 ریشتری 21 آبان سال 96 غرب کرمانشاه، در گیلانغرب خسارات و تلفات سنگین و بسیاری به بارآورد اما تدبیر دولت برای بازسازی این منطقه باعث بازگشت روحیه امید در مردم این شهرستان به عنوان دومین شهر مقاوم کشور شد. ...

13 شهریور 1399

بروشور چیست ؟ راهنمای خرید

بروشور چیست؟بروشور کتابچه ای چند صفحه ای یا اگر دقیق بخواهیم بگوییم چند لتی است که برای آموزش استفاده از کالا و خدمات از طرف فراوری نمایندگان و یا کسانی که میخواهند جنسی را به مشتری معرفی نمایند فراوری و چاپ می گردد. طراحی بروشور اغلب بر روی هدایت بهتر...

13 شهریور 1399

جارویی برای زباله های فضایی

پاک سازی فضا از بقایای سفینه ها، مدار های زمین را برای ورود ماهواره ها و سفینه های جدید باز می کند و خطر برخورد های خارج از کنترل این زباله ها با اجرام دیگر را کاهش می دهد.

12 شهریور 1399

کسب وکارهای دانش بنیان حوزه راهداری توسعه می یابند

یه گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، صنعت راهداری یکی از حوزه هایی است که برای استفاده از خدمات دانش بنیانی پیش قدم شده است. صنعتی که قرار است با یاری طرح های دانش بنیانی و کسب وکارهای نوین و خلاق متحول گردد. این اتفاق با برگزاری نخستین رویداد...

11 شهریور 1399

شرکت های فناوری در دوران همه گیری کرونا بدنبال چه چیزی هستند؟

مدت ها پیش از اینکه کرونا به سراغ جهان بیاید و میلیاردها نفر را خانه نشین کند، شرکت های فناوری در حال تلاش برای اثبات ضروری بودن موجودیت خود در جهان و همچنین سودمندی خود بودند، حالا بحران کنونی به آن ها برای رسیدن به اهداف خود کمک می کند.

9 شهریور 1399

خسارات بیش از 47 میلیارد تومانی کرونا به بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان خسارات وارد شده به بخش کشاورزی استان با شیوع کرونا 47 میلیارد و 900 میلیون تومان برآورد شده است.

8 شهریور 1399

عرضه سم های تقلبی کشاورزی در بازار

مدیر حفظ نباتات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: کشاورزان از سایت های اینترنتی نامعتبر و دست فروشان سَم خرید نکنند.

7 شهریور 1399

آمادگی برای واگذاری بخشی از فعالیت های گمرک به بخش خصوصی

اعضای شورای گفت وگو تازه ترین نشست شورای را به آنالیز شرایط ساماندهی مرزهای صادراتی و مبادلات مرزی اختصاص دادند. در این رابطه گمرک ایران گزارشی از اقدامات خود برای تقویت فعالیت های این سازمان ارائه داد. به اعتقاد بخش خصوصی نبود مدیریت واحد در گمرکات...

6 شهریور 1399

قندالی: سالانه 130 میلیارد تومان از مالیات بر ارزش افزوده به عشایر اختصاص می یابد

رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر اینکه سهم عشایر از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده باید حتما در مناطق و سامانه های عشایری هزینه شود، گفت: سالانه 120 تا 130 میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به عشایر کشور اختصاص می یابد.

31 مرداد 1399

با بی حوصلگی نجنگید، در آغوشش بکشید

روزنامه خراسان - نجمه رمضانی: وقتی چند ماه انتظار کشیده اید تا تعطیلات فرا برسد و راهی سفر شوید، کافی است اتفاقی بیفتد و به دلیل آن معطل شوید یا کلا قید سفررفتن را بزنید. چه حسی پیدا می کنید؟ به این سرخوردگی دقیقاً می گویند ملال.

27 مرداد 1399

شروع تمرینات نفت مسجدسلیمان در تهران، مشکل خوابگاه و زمین نفتی ها حل شد

تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امروز (پنجشنبه) در تهران، از سر گرفته خواهد شد.

26 مرداد 1399

شبکه ملی اطلاعات؛ گامی رو به جلو

با اتصال 1034 روستا به شبکه ارتباطی 3G و 4G، گام دیگری به سمت پیشبرد شبکه ملی اطلاعات برداشته می گردد و به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بناست تا خاتمه امسال، تمام روستاهای بیش از 20 خانوار کشور به شبکه ملی و پوشش نسل 3 و 4 متصل شوند.

23 مرداد 1399
تعداد: (49)