مقالات گردشگری

خبرنگاران پویش من نوروز صنایع دستی هدیه می دهم در پایتخت راه اندازی شد

تهران- خبرنگاران- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: به منظور حمایت از عرضه تولیدات 10 هزار هنرمند صنایع دستی و همچنین ترویج صنایع دستی به عنوان یک کالای کاملا کاربردی در زندگی روزمره پویش من صنایع دستی عیدی می دهم در نوروز 1400 راه اندازی...

22 فروردین 1400

(تصاویر) کرونا در کمین مسافران شمال

استان مازندران از نخستین استان های کشور بود که از بهمن ماه سال 1398 درگیر شیوع ویروس کووید19 شد و طی یک سال گذشته سه موج کرونایی را پشت سر گذاشت. از سرانجام بهمن 1399 طبق اعلام ستاد ملی کرونا، این استان به لحاظ مهار این ویروس از سری استان های به رنگ زرد با درصد...

20 فروردین 1400

فرستاه ویژه سازمان ملل با نمایندگان کابل و طالبان ملاقات می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دبروا لیونز (Deborah Lyons) فرستاده ویژه سازمان ملل در امور افغانستان، امروز سه شنبه راهی قطر شده و قرار است در دوحه با نمایندگان طالبان و دولت کابل ملاقات کند.

16 فروردین 1400

آیا مارین لوپن نامرد راست افراطی الیزه را فتح می نماید؟

رهبران راست افراطی در فرانسه با جلوداری مارین لوپن رهبر جبهه ملی فرانسه که در نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری بالا رفته اند احساس می نمایند که نبرد بر سر ایده ها را برده اند و خود را در کاخ الیزه می بینند.

15 فروردین 1400

خبرنگاران امکانات ورزشی توچال پایتخت در جهان بی نظیر است

تهران-خبرنگاران- نایب رئیس کنفدراسیون اسکی آسیا خاطرنشان کرد: امکانات مجموعه ورزشی توچال نه تنها در کشور بلکه در جهان خاص است.

11 فروردین 1400

تمدید قانون موقت فیفا برای آزادسازی بازیکنان در جابجایی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به چالش هایی که هنوز در اثر شیوع کرونا بر فوتبال داخلی کشورها و همچنین فوتبال بین المللی تاًثیر گذار است، دفتر شورای فیفا تصمیم گرفته است انعطاف پذیری بیشتری نسبت به آزاد سازی بازیکنان برای...

28 اسفند 1399

عراقچی: بدون رفع تحریم ها، برجام برای ما هیچ ارزشی ندارد

معاون وزیر امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با کشورهای 1+5 گفت: برجامی که رفع تحریم ها در آن نباشد، اصلاً برای ما هیچ ارزشی ندارد که آمریکا برگردد یا برنگردد.

24 اسفند 1399

خبرنگاران اقتصاد دیجیتال، موتور محرک دیپلماسی اقتصادی

تهران- خبرنگاران- در جهان امروز، اثرگذاری مفهوم دیپلماسی اقتصادی به توسعه اقتصاد دیجیتال وابسته است.

23 اسفند 1399

چگونگی دریافت تیک آبی در اینستاگرام

دریافت تیک آبی در اینستاگرام مراحل مشخصی دارد و پروفایل شما حتما باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند صاحب این تیک کوچک بشود. برای دانستن اینکه تیک آبی چیست و چطور می توان آن را به دست آورد با خبرنگاران همراه باشید.

20 اسفند 1399

تعبیر خواب پرنده - دیدن پرنده در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب پرنده نمایانگر اهداف، آرزوها و امیدهای فرد بیننده خواب است. دیدن پرنده در خواب به آرزوهایی اشاره دارد که نیازمند رهایی از قید و بند هستند. با تعبیر خواب پرنده زیبا و رنگارنگ، هد هد، مرغ مینا و.... همراه ما باشید.

18 اسفند 1399

خبرنگاران سراب روانسر جان دوباره گرفت

کرمانشاه- خبرنگاران- سراب روانسر که به علت کمی بارش ها بی رمق شده بود، با بارش های 48 ساعت اخیر جان تازه گرفت.

16 اسفند 1399

لغو سه پرواز هواپیمایی کارون به دلیل رعایت نشدن پروتکل ها

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو سه پرواز شرکت هواپیمایی کارون به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های ابلاغی سازمان هواپیمایی کشوری در مورد مقابله با شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

4 اسفند 1399

آشنایی با روستای بهمنان سوادکوه با طبیعتی زیبا، عکس

بهمنان همچنین نام طایفه ای است که در این روستا زندگی می نموده اند. مطابق نقل افضل الملک در سفرنامه مازندران این طایفه به همراه سه طایفه اولاد، شیروان، گاوان پیش از اسلام در سوادکوه می زیسته اند. این روستا با دارا بودن مناظر طبیعی فوق العاده زیبا می تواند...

26 بهمن 1399

بهترین عکس های خبری سال 2020 به انتخاب گاردین

سال 2020 سال عجیبی بود پر از حادثه و دگرگونی و از دست دادن. سالی که اخبار بد پیروز میدان خبرها بود. در ادامه برترین عکس های خبری سال 2020 را به انتخاب گاردین ببینید.

20 بهمن 1399

مهدی خدابخشی لیگ برتر تکواندو را از دست داد

به گزارش خبرنگاران، مهدی خدابخشی که چندی پیش به همراه همسر صربستانی خود به ایران سفر نموده بود، قصد داشت در لیگ برتر به میدان برود و حتی با یک تیم مطرح نیز وارد مصاحبه و به توافقاتی هم دست پیدا کرد، اما بدون مبارزه در لیگ برتر راهی بلگراد خواهد شد.

17 بهمن 1399

برگزاری تورهای واکسن کرونا نه عرف است نه مجاز، نه مرزی باز است نه واکسنی در کار

درحالی که این روزها اخبار کشف واکسن کرونا داغ شده است، برگزاری تورهایی که وعده واکسیناسیون کرونا می دهند نیز داغ شده درحالی که هنوز نه تنها تایید نهایی واکسن کرونا زیر سئوال است بلکه بازگشایی مرزها و برگزاری تورهای گردشگری نیز در هاله ابهام قرار دارند.

4 بهمن 1399

گرایش بایدن به سمت رادیکال ترین دیپلمات های دموکرات، تیم سیاست خارجه بایدن چه خصوصیاتی دارند؟

هم بلینکن و هم سالیوان از مقام های دولت اوباما هستند و در شکل گیری توافق هسته ای با ایران نقش داشته اند، با این حال، دیدگاه ها و نظرات آنها در زمینه سیاست خارجی به طیف کلینتون ها که جزو تندروترین جریان های حزب دموکرات ها محسوب می شوند نزدیک است.

5 دی 1399

اتباع ایران برای سفر به آمریکا ملزم به پرداخت اوراق قرضه می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده روز دوشنبه یک فرمان جدید و موقت صادر کرد که به موجب آن اتباع ایران و شماری از کشورهای آسیایی و آفریقایی که به عنوان جهانگرد یا مسافر تجاری به ایالات متحده سفر می نمایند،...

4 دی 1399

هواپیماهای کم سروصدا با الهام از پرواز جغد تولید می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، تولید هواپیماهای کم سروصدا همیشه یکی از آرزوهای بشر بوده، اما هنوز اهداف مهندسان در این زمینه محقق نشده است. در عین حال شرایط آئرودینامیکی بدن برخی پرندگان موجب می شود که آنها در حین بال زدن سروصدای زیادی ایجاد نکنند.

30 آذر 1399

کشف 32 شیء تاریخی از طریق جلب مشارکت های اجتماعی در کرمان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان، سرهنگ سیدعلی حسینی روز پنج شنبه 29 آبان ماه بیان نمود: 32 شیء تاریخی که قدمت آن ها به دوره تاریخی و پیش از تاریخ می رسد از طریق تمهیدات اطلاعاتی، فرهنگ سازی و جلب مشارکت های اجتماعی...

30 آذر 1399
تعداد: (90)