نمونه دکوری های ارزان و ساده برای تزیین دکوراسیون خانه

به گزارش وبلاگ کت جادویی، هزینه همیشه یکی از موانع بزرگ بر سر راه ما برای طراحی و تزیین منزلی شیک و ایده آل است، بعلاوه تزیین دکوراسیون براساس بودجه خودش یک وظیفه بسیار سخت محسوب می شود. به همین خاطر در این مطلب نمونه هایی زیبایی از دکوری های ارزان و ساده را معرفی خواهیم کرد تا با تهیه و چیدن آنها در دکوراسیون منزل توانسته باشید حداقل مقداری جذابیت به خانه اضاف کنید. امروزه مبحث طراحی داخلی با وجود رشد زیاد مطالب آموزشی در زمینه ساخت وسایل تزیینی یا صنایع دستی، به یک موضوع جذاب و جالب برای همه افراد تبدیل شده است.

نمونه دکوری های ارزان و ساده برای تزیین دکوراسیون خانه

در زمان های گذشته که فروشگاه های لوازم خانگی و دکوری معتبر برای خرید در بسیاری از شهرها موجود نبود مردم خودشان دست به کار می شدند و طرح های مورد علاقه شان را در زمینه صنایع دستی و لوازم دکوری طراحی کرده و می ساختند. امروزه وجود اینترنت، فروشگاه های اینترنتی متعدد، آموزش های دقیق در ساخت وسایل منزل و … کار را برای ما بسیار راحت تر کرده است و بنوعی خوش شانس هستیم که در زمان حاضر زندگی می کنیم.

یکی از راه های موثر در پایین آوردن هزینه ها رفتن به سراغ وسایل در دسترس با طراحی شیک می باشد؛ همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید یک شمعدانی به ظاهر عنصری ساده در دکوراسیون است که نمی تواند آنچنان جنبه دکوراتیو داشته باشد اما زمانی که طراحی هوشمندانه، مدرن و شیک را با هم مخلوط می کنید طرحی به وجود می آید که در عین سادگی و قیمت کم، لوکس و باشکوه بنظر خواهد آمد. گلدان ها، لامپ های رومیزی، روتختی ها، بالش ها، قفسه های کتاب و سی دی و … از جمله لوازمی هستند که می توانند با یک طراحی شیک و زیبا دکوراسیون خانه را به کلی متحول کنند. در ادامه نمونه هایی از دکوری های ارزان قیمت و ساده را مشاهده خواهید کرد.

دکوری های ارزان

منبع: اتاق

به "نمونه دکوری های ارزان و ساده برای تزیین دکوراسیون خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمونه دکوری های ارزان و ساده برای تزیین دکوراسیون خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید