برای اعضای جدید هیات مدیره وزیر تصمیم می گیرد، پیگیر استوکس هستیم

به گزارش وبلاگ کت جادویی، مهدی رسول پناه عصر امروز دوشنبه در تبادل نظر با خبرنگارانی که در محل باشگاه حاضر بودند، درباره دریافت مبلغ 7 میلیارد تومان از کارگزار باشگاه پرسپولیس در راستای درآمدزایی از برند سرخ پوشان گفت: این مبلغ را که قسط اول قرارداد بود طبق جدول زمان بندی دیروز دریافت کردیم. فردا هم قرار است پول بازیکنان را به آنها بپردازیم.

برای اعضای جدید هیات مدیره وزیر تصمیم می گیرد، پیگیر استوکس هستیم

وی درباره جلسه امروز خود با علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل زاده اضافه کرد: درباره کلیات موضوعات جاری در تیم صحبت کردیم و مشکل خاصی وجود نداشت.

رسول پناه با تاکید بر اینکه کف قرارداد با کارگزاری باشگاه پرسپولیس برای درآمدزایی در یک فصل مبلغ 110 میلیارد تومان است، تاکید نمود: این موضوع در الحاقیه ثبت شده است و مشکل خاصی درباره آن نداریم.

وی راجع به مشخص اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی وزیر ورزش گفت: صحبتی در این باره با من نشده است. این موضوع به وزارتخانه مربوط است و من در جریان اعضای جدید نیستم.

رسول پناه در انتها راجع به آنتونی استوکس یادآور شد: او بازیکن تیم است و با ما قرارداد دارد. کارهای حقوقی مربوط به غیبت او را پیگیر هستیم ولی همچنان با ما قرارداد دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای اعضای جدید هیات مدیره وزیر تصمیم می گیرد، پیگیر استوکس هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اعضای جدید هیات مدیره وزیر تصمیم می گیرد، پیگیر استوکس هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید