تئاتر

آقای گرفتار به تلویزیون برمی شود

حسن اکلیلی، از کمدین ها و بازیگران سینما و تلویزیون و تئاتر ایران است که آثار متعددی را تا به امروز در عرصه های مختلف داشته که بیشتر آنها را در شهر اصفهان بازی و کارگردانی نموده و توانسته از یک چهره استانی به یک چهره شناخته شده ملی تبدیل گردد که مهم ترین...

3 اسفند 1399

(تصویر) ناصر ایزدفر بر اثر کرونا درگذشت

ناصر ایزدفر هنرمند پیشکسوت استان قزوین و معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین صبح شنبه 29 آذرماه 1399 بر اثر بیماری کرونا درگذشت.

8 بهمن 1399

عکس زیرخاکی آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی متولد 1336 در تهران، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و پسر جمیله شیخی است. او فارغ التحصیل کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی در اینستاگرام خود عکسی از اولین بازی خودش منتشر کرد.

4 بهمن 1399

فیلم سینمایی ناگهان درخت آنلاین اکران می گردد

تهران (پانا) - فیلم سینمایی ناگهان درخت با بازی پیمان معادی و کارگردانی صفی الدین یزدانیان از روز دوشنبه 17 آذر به صورت آنلاین اکران می گردد.

10 دی 1399

پوسترهای تئاتر، هنر قدر نادیده

پوسترهای تئاتر برشی از تاریخ گرافیک ایران هستند و برخلاف اسلاف سینماییشان، بعد هنریشان بر بعد اقتصادیشان می چربد؛ اما زورشان به بازار مکاره جذب مخاطب نمی رسد و نادیده گرفته می شوند.

7 تیر 1399

داستان کوه خشمگینی که ناگهان بیدار شد!(

از گردشگری سیاه چیزی می دانید؟ گردشگری سیاه چیزی شبیه ژانر وحشت در سینماست. هیجان انگیز است و آدرنالین خون را بالا می برد.

3 فروردین 1399

تدارک 130 برنامه فرهنگی و هنری در گلستان

خبرنگاران/گلستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: در دهه فجر 70 برنامه فرهنگی و هنری توسط این اداره کل و 60 برنامه نیز توسط سایر دستگاه عضو کارگروه فرهنگی برگزار خواهد شد.

26 اسفند 1398

ساخت پردیس سینمایی روباز درکرمانشاه

ساخت پردیس سینمایی روباز درکرمانشاه، دیجیتالی شدن فرآیند پذیرش و ارزیابی فیلمنامه در بنیاد فارابی و شروع اکران خنده در تاریکی بعضی اخبار سینمایی امروز را تشکیل می دهند.

2 اسفند 1398