اخبار مجلس

تشکیل کمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ

به گزارش خبرنگاران، بنا به مصوبات ستاد تنظیم بازار که صبح امروز 10 فرودین 99 و به ریاست رئیس جمهور محترم برگزار گشت، مقرر شد کمیته ای تخصصی جهت ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ تشکیل شود.

24 فروردین 1400

دولت طی نامه ای اجازه اصلاحیه بودجه را به مجلس داد، اصلاحیه های طبق گزارش های مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس توضیح داد: اصلاحیه های انجام شده در لایحه بودجه طبق گزارش های مرکز پژوهش های مجلس و همچنین گزارش های دیوان محاسبات مبتنی بر تفریغ بودجه سالیان گذشته انجام شده و مدل بودجه عملیاتی شده است.

12 اسفند 1399

جزئیات برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور اعلام شد

جزئیات بیستمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از سوی مرکز سنجش و آموزش پزشکی اعلام شد.

5 اسفند 1399

لایحه توقف اجرای احکام خلع ید استادیوم ها و اماکن ورزشی اصلاح شد

مجلس لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع استادیوم ها و سایر تأسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان را به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کرد.

11 آذر 1399

احتیاج کشور به سرمایه گذاری 700 تا 1000 هزار میلیاردی در سال

وزیر اقتصاد گفت: کشور برای تحقق جهش فراوری، حداقل 700 تا 1000 هزار میلیارد تومان در سال احتیاج به سرمایه گذاری دارد.

27 آبان 1399

خبرنگاران مشاور استاندار: مراسم دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در استان کرمان برگزار نمی گردد

کرمان - خبرنگاران - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: بنا به اعلام وزارت بهداشت و ابلاغیه کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا مراسم دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در مناطق غیر سفید از جمله استان کرمان برگزار نمی گردد.

30 شهریور 1399

خبرنگاران تکمیل طرح بهسازی بند دره بیرجند در اولویت دستگاه ها باشد

بیرجند - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه بهسازی منطقه گردشگری بند دره بیرجند انتفاع عمومی را به همراه دارد، دستگاه ها مکلف هستند اجرای تعهدات خود در این مجموعه را در اولویت کارها قرار دهند.

20 شهریور 1399

مشاور رئیس جمهوری ترکیه : عربستان صلاحیت محاکمه قاتلان خاشقجی را ندارد

مشاور رئیس جمهوری ترکیه چند روز پس از شروع محاکمه غیابی 20 متهم در پرونده قتل رورنامه نگار و منتقد سعودی توسط دستگاه قضایی ترکیه، بار دیگر عربستان را به باد انتقاد گرفت .

11 شهریور 1399

آمادگی برای واگذاری بخشی از فعالیت های گمرک به بخش خصوصی

اعضای شورای گفت وگو تازه ترین نشست شورای را به آنالیز شرایط ساماندهی مرزهای صادراتی و مبادلات مرزی اختصاص دادند. در این رابطه گمرک ایران گزارشی از اقدامات خود برای تقویت فعالیت های این سازمان ارائه داد. به اعتقاد بخش خصوصی نبود مدیریت واحد در گمرکات...

6 شهریور 1399

جزئیات سومین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری لیسانس طبری هم زیر سوال رفت

به گزارش خبرنگاران، در ابتدای جلسه رئیس دادگاه ضمن اعلام برگزاری جلسه دادگاه به صورت علنی از متهم طبری خواست در صندلی حاضر گردد.

21 مرداد 1399

طلب 4000 میلیارد تومانی شهرداری مشهد از دستگاه ها

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد از سال 90 تا به امروز حدود 4000 میلیارد تومان طلب از محل کدهای درآمدی پایدار که حق شهروندان مشهدی است، دارد.

21 فروردین 1399

خبرنگاران فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ رای خود را به صندوق انداخت

تهران - خبرنگاران - سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ صبح آدینه با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.

17 فروردین 1399

صدها تاریخدان آمریکایی از استیضاح ترامپ حمایت کردند

ایسنا نوشت:صدها تاریخدان آمریکایی با امضای یک نامه مشترک، از استیضاح دونالد ترامپ از سوی مجلس نمایندگان این کشور حمایت و تاکید کردند، بی اعتنایی این رئیس جمهور آمریکا به حاکمیت قانون حاکی از وجود یک خطر روشن و حاضر علیه قانون اساسی است.

14 بهمن 1398

رمزگشایی از پافشاری مجلس بر گسترش مناطق آزاد

رفت و برگشت ها مصوبه گسترش مناطق آزاد و ویژه از مجلس به شورای نگهبان، می تواند نشان گر اراده ای در میان بهارستانی ها برای یک نمایش انتخاباتی باشد. گویی تاریخی از جنس ارس، انزلی و اروند سال 82 در حال تکرار شدن است.

14 بهمن 1398