مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود، باید به مربیان جوان فرصت داد

به گزارش وبلاگ کت جادویی، بهزاد داداش زاده در گفتگو با خبرنگاران، درباره عملکرد تیم های لیگ برتری در نیم فصل رقابت ها گفت: شرایط شروع بازی ها با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر تقویم رقابت ها باعث شد تا تیم ها با آمادگی کامل وارد بازی ها نشوند.

مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود، باید به مربیان جوان فرصت داد

کارشناس فوتبال ایران درباره تغییرات گسترده مربیان تیم های لیگ برتری در ابتدای فصل نیز اضافه نمود: حضور مربیان جوان و ورود آنها به چرخه مربیگری را باید به فال نیک گرفت. طبیعی است این مربیان که بیشتر آنها سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز داشته اند تحت فشار کار خود را شروع کنند اما مدیران باشگاه ها باید از آنها حمایت کنند.

وی ادامه داد: مربیان نیاز به حمایت و دلگرمی دارند تا از دریافت نتایج نترسند. من فکر می کنم مربیان بادانشی داریم و علاقه پیشکسوتان فوتبالی برای حضور در جایگاه مربیگری زیاد است. آینده مربیان وطنی درخشان است اما باید آنها را همه جوره حمایت کرد تا بتوانند دیدگاه های خود را در مدت کافی پیاده کنند.

داداش زاده درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل رقابت های لیگ برتر گفت: این تیم شروع خوبی به خاطر ذهنیت بازیکنانش که درگیر فینال لیگ قهرمانان بودند نداشت. وقتی هم که در بازی پایانی مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی باخت نتوانست چند هفته ای در لیگ برتر به پیروزی برسد اما خیلی زود به جهت بردهای متوالی برگشت و به پیروزی رسید.

او شرح داد: بازیکنان پرسپولیس به قهرمانی عادت کرده اند و می دانند به جای پرداختی به حواشی می توانند اینگونه خود را در اوج نگه دارند. تیمی که رمز موفقیت را یاد گرفته باشد خیلی سخت از آن دست می کشد.

داداش زاده درباره احتمال تکرار قهرمانی این تیم برای پنجمین فصل متوالی تاکید کرد: من بیشترین شانس قهرمانی را باز هم به پرسپولیس می دهم. آنها چیزی برای نرسیدن به جام کم ندارند و می توانند یک بار دیگر با بهره گیری از تجربیات خود در نیم فصل دوم هم صدرنشین باقی بمانند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه نمود: مشکل گلزنی پرسپولیس در نیم فصل دوم با آمدن مهدی ترابی و بازگشت عیسی آل کثیر حل خواهد شد و می توانند این تیم را کمک زیادی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود، باید به مربیان جوان فرصت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل گلزنی پرسپولیس حل می شود، باید به مربیان جوان فرصت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید