مشمولین جدید یارانه معیشتی 10 بهمن یارانه دریافت می نمایند

به گزارش وبلاگ کت جادویی، خبرنگاران: سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یاری حمایت معیشتی از افزایش دریافت کنندگان یارانه حمایت معیشتی اطلاع داد و گفت: افرادی که اطلاعات آنها در سایت ثبت شده است و مشمول یارانه حمایت معیشتی باشند از دهم بهمن یارانه به حساب آنها واریز می گردد.

مشمولین جدید یارانه معیشتی 10 بهمن یارانه دریافت می نمایند

به گزارش وبلاگ کت جادویی به نقل از تسنیم، حسین میرزایی با اشاره به آنالیز اطلاعات افراد ثبت نام نماینده در سایت hemayat.mcls.gov.ir اظهار کرد: بعد از اتمام مهلت ثبت نام از هفته گذشته آنالیز اطلاعات افراد شروع شده است و این فرایند همچنان ادامه دارد.

وی توضیح داد: در این مرحله اطلاعات سرپرستان خانواری که در لیست یارانه بگیران نقدی نبودند اما متقاضی دریافت یارانه حمایتی هستند، آنالیز می گردد و در ارتباط با مشمولیت یا عدم مشمولیت آنها در مورد دریافت یارانه حمایتی تصمیم گیری و به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

میرزایی ادامه داد: همچنین اطلاعات افرادی که یارانه نقدی دریافت می نمایند اما مشمول یارانه حمایتی نشده اند نیز آنالیز خواهد شد و در این زمینه نیز به آنها اطلاع رسانی خواهد شد که با توجه به جمع بندی ای که انجام خواهد گرفت بخشی از این افراد همزمان با دهم بهمن ماه یارانه حمایت معیشتی خود را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یاری حمایت معیشتی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از افراد اشاره شده مشمول یارانه حمایتی خواهند شد، گفت: در این زمینه اجازه بدهید تا چند روز آینده تعداد آنها اعلام گردد اما مسئله ای که وجود دارد تعداد دریافت نمایندگان یارانه حمایت معیشتی افزوده خواهد شد.

وی گفت: افرادی که از دهم بهمن ماه وارد لیست یارانه بگیران حمایت معیشتی می شوند، یارانه دو ماه قبل (آذر و دی) را نیز دریافت خواهند کرد.

منبع: اقتصادنیوز

به "مشمولین جدید یارانه معیشتی 10 بهمن یارانه دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولین جدید یارانه معیشتی 10 بهمن یارانه دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید