مربی ماشین سازی: مشکل تیم ما تمرین نامناسب در شرایط کروناست، دربی تبریز جدی و سخت است

به گزارش وبلاگ کت جادویی، مربی تیم فوتبال ماشین سازی مشکل اصلی این تیم را نداشتن تمرین مناسب در دوران شیوع کرونا دانست.

مربی ماشین سازی: مشکل تیم ما تمرین نامناسب در شرایط کروناست، دربی تبریز جدی و سخت است

به گزارش وبلاگ کت جادویی از تبریز، تیم های تراکتور و ماشین سازی تبریز فردا (شب) در چارچوب دیداری از هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف هم می فرایند. در حالی که نشست خبری پیش از این دیدار به دلیل همزمانی با تمرین دو تیم برگزار نشد، حمیدرضا عبداللهی مربی تیم فوتبال ماشین سازی در آخرین برنامه تمرینی این تیم پیش از دیدار با تراکتور درباره دربی تبریز گفت: شهرآورد تبریز کاملاً جدی و برای ما سخت است. دو تیم کیفیت خوبی دارند. به خصوص تراکتور کیفیت بالایی دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: ما فردا با تیمی بازی داریم که سه کاپیتان تیم ملی در آن حضور دارند و تعیین است که از سطح توانایی بالایی برخوردار است. ارائه بازی زیبا و ایجاد موقعیت گل چیزی است که مربیان می توانند درست کنند، اما گل زدن موضوعی است که بخشی از آن تابع توانایی بازیکنان است و در همه دنیا در مورد گل زدن توانایی و نبوغی نقش دارد که در یک بازیکن وجود دارد.

عبداللهی ادامه داد: برای اینکه یک بازیکن گلزن بسازید یا توانایی یک مهاجم را برای گلزنی ارتقا دهید، نیازمند زمان هستید، اما در واقع گلزنان خوب، گلزن به دنیا می آیند، اما درست کردن موقعیت کار مربی بوده و چیزی است که مربی روی آن نقش دارد.

وی درباره اینکه چرا ماشین سازی در دقایق پایانی گل دریافت می کند و اینکه آیا این موضوع می تواند مربوط به تمرینات بدنسازی ابتدای فصل باشد یا خیر، گفت: من درباره تیم ماشین سازی فکر می کنم که فقط مربوط به تمرینات ابتدای فصل نیست. گاهی اوقات ممکن است تمرینات اول فصل شما خوب باشد، اما در اواسط فصل بنابر نوع و شرایط تمرین، آمادگی بازیکنان با اُفت روبرو شود و بازیکنان اگر خوب تمرین نکنند، آمادگی لازم را از دست داده و یا به سطح آمادگی لازم نمی رسند.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی خاطر نشان کرد: فکر می کنم ماشین سازی در دوران شیوع ویروس کرونا خوب تمرین نکرد و این به میزان آمادگی بازیکنان لطمه زد.

عبداللهی در مورد محروم و مصدومان تیمش در دیدار برابر تراکتور گفت: شاهین توکلی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. شاهین ثاقبی نیز به دلیل مصدومیت قطعاً این بازی را از دست داده است. چند بازیکن مصدوم دیگر هم داریم که تلاش می کنیم آنها را به شرایط بازی برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی ماشین سازی: مشکل تیم ما تمرین نامناسب در شرایط کروناست، دربی تبریز جدی و سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ماشین سازی: مشکل تیم ما تمرین نامناسب در شرایط کروناست، دربی تبریز جدی و سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید