ماجرای تغییر مقصد بیرانوند در بلژیک با هدایت مارک ویلموتس

به گزارش وبلاگ کت جادویی، یک سایت بلژیکی دلایل تغییر مقصد علیرضا بیرانوند در بلژیک و نقش سرمربی سابق تیم ملی ایران را تشریح کرد.

ماجرای تغییر مقصد بیرانوند در بلژیک با هدایت مارک ویلموتس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کت جادویی، سایت voetbalprimeur بلژیک در گزارشی به شرایط علیرضا بیرانوند و انتقال او به لیگ بلژیک پرداخته است.

این سایت نوشت: برای مدت زیادی تصور می شد که باشگاه خنک علیرضا بیرانونند را جایگزین مارتن کند. با این حال او روز آدینه سوار هواپیما به مقصد بلژیک نشد. ظاهرا مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران در این تصمیم نقش داشته است.

این ویلموتس بوده که بیرانوند را هدایت نموده تا تیم آنتورپ را انتخاب کند. ویلموتس به خوبی لوسیانو مدیر فنی آنتورپ را می شناسد و همچنین به عنوان گزینه احتمالی جانشینی لازلو بولونی (سرمربی آنتورپ) نام برده می گردد.

ویلموتس می خواهد به روش دیگری مشارکت داشته باشد و به همین دلیل بیرانوند را به تیم آنتورپ هدایت می نماید. یک قرارداد سه ساله برای بیرانوند وجود خواهد داشت. به این ترتیب یک فرصت خوب برای سنین بولات دروازه بان آنتورپ برای ترانسفر وجود خواهد داشت. با آنتورپ بیرانوند اطمینان بیشتری خواهد داشت چرا که در تیم خنک فقط می توانست چند ماه کوتاه بازی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ماجرای تغییر مقصد بیرانوند در بلژیک با هدایت مارک ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تغییر مقصد بیرانوند در بلژیک با هدایت مارک ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید