فرزام: تمرینات در دریاچه آزادی با فاصله است، بچه ها با آمادگی خوبی وارد اردو می شوند

به گزارش وبلاگ کت جادویی، سرمربی روئینگ کشورمان درخصوص آخرین شرایط قایقرانان و اردوی تیم ملی مطالبی را بیان نمود.

فرزام: تمرینات در دریاچه آزادی با فاصله است، بچه ها با آمادگی خوبی وارد اردو می شوند

افشین فرزام در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کت جادویی، در مورد آغاز اردوی تیم ملی روئینگ گفت: از امروز همزمان با آغاز اردو تمام نفرات تست می دهند تا شرایط سلامتی همه تعیین شوند. با توجه به اینکه اردو از نظر نفرات محدود است هر نفر یک اتاق مجزا برای اسکان دارد تا فاصله گذاری رعایت گردد.

وی در ادامه اضافه نمود: تمرینات هم در دریاچه آزادی با فاصله است. در سالن بدنسازی و دستگاه شبیه ساز با تعداد محدود کار را ادامه می دهیم تا مسئله ای ایجاد نگردد.

سرمربی روئینگ کشورمان در مورد آمادگی قایقرانان گفت: با توجه اینکه از اوایل مرداد تمرینات را آغاز کردیم، بچه ها با آمادگی خوبی وارد اردو می شوند و فرایند رو به رشد خود را در اردوها دنبال می کنیم. تنها مسئله ای که در چند ماه گذشته داشتیم اسکان و تغذیه بچه ها بود که این مسئله با آغاز اردو مرتفع می گردد.

فرزام با اشاره به برنامه تمرینی قایقرانان تا زمان آغاز مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو یادآوری کرد: با توجه به اینکه هوا سرد می گردد، برودت هوا باعث می گردد دیگر نتوانیم در دریاچه آزادی از نظر تایم گیری به شرایط ایده آل تر برسیم. پیش از این بر تست گیری در داخل آب متمرکز کردیم و خوشبختانه بچه ها در مسابقات قهرمانی کشور ارتقای رکورد داشتند. از اینجا به بعد و در فاز جدید افزایش قدرت بچه ها را به وسیله کارهای بدنسازی دنبال می کنیم و دنبال ارتقای زمان آنها روی دستگاه های شبیه ساز و ارگومتر خواهیم بود. امیدوارم در فواصل دو ماه تا دو ماه و نیم مانده به مسابقات انتخابی المپیک در شرایطی قرار بگیریم که بچه ها در مسافت بلند پاروزنی نمایند که در این مرحله کار ما وارد فاز جدیدی می گردد و تمرکز ما روی پاروزنی خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ کت جادویی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرزام: تمرینات در دریاچه آزادی با فاصله است، بچه ها با آمادگی خوبی وارد اردو می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزام: تمرینات در دریاچه آزادی با فاصله است، بچه ها با آمادگی خوبی وارد اردو می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید