(عکس) ماسک 2 دلاری با فیلتراسیون 3 برابر

به گزارش وبلاگ کت جادویی، یک شرکت آمریکایی پیروز به تولید ماسک هایی ارزان شده که تا سه برابر بیشتر، از افراد در برابر ویروس ها محافظت می کند.

(عکس) ماسک 2 دلاری با فیلتراسیون 3 برابر

به گزارش ایسنا به نقل از نیواطلس، این روز ها که شیوع کرونا ویروس همچنان ادامه دارد، توصیه اکید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) این است که مردم از ماسک استفاده کنند.

قدرت ماسک زدن به اندازه ای است که به توقف شیوع کروناویروس کمکی اساسی می کند. پس هر کدام از ما می توانیم با زدن ماسک نقش خود را در رسیدن به این مهم، ایفا کنیم.

با توجه به این موضوع، شرکت های مختلف در سراسر جهان در حال تولید ماسک های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد هستند.

یک شرکت الکترونیکی مصرفی به نام Brio Protection هم بخشی از مدل تجاری خود را برای کمک به تهیه منابع پزشکی و کاهش کمبود های مراقبت های بهداشتی به کار گرفته است.

این شرکت آمریکایی پیش از این بیش از دو میلیون ماسک N 95 را به سیستم درمان تحویل داده بود و حال در تلاش است که محصولات با ایمنی بالا را به دست مشاغل کوچک و افراد برساند.

حال این شرکت ماسکی تولید کرده که از پارچه کششی غیر بافت ساخته شده و برای استفاده در تمامی صورت ها با هر شکل و اندازه ای مناسب است.

فیلتراسیون این ماسک سه برابر بوده و می توان تا دو هفته از آن استفاده کرد.

این ماسک 80 درصد از ذرات معلق مضر، ویروس ها و باکتری ها را مسدود می کند.

این در حالی است که سایر ماسک های پارچه ای با قابلیت استفاده مجدد، تقریبا 15 دلار و بیشتر قیمت دارند، ولی ماسک 3 D Comfort تنها دو تا چهار دلار قیمت دارد و محافظت از صورت را سه برابر می کند.

با چنین قیمت مناسبی، سازمان غذا و دارو این محصول را تایید کرد تا مردم این فرصت را داشته باشند که در مکان های مختلف از این ماسک استفاده کنند و در موارد اورژانسی تعداد بیشتری تهیه کنند.

شرکت Brio Protection در نظر دارد ماسک های خود را به کادر درمان اهدا کند.

منبع: فرارو

به "(عکس) ماسک 2 دلاری با فیلتراسیون 3 برابر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) ماسک 2 دلاری با فیلتراسیون 3 برابر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید