خبرنگاران باران در 10 شهرستان خراسان رضوی بارید

به گزارش وبلاگ کت جادویی، مشهد- خبرنگاران- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از بارش باران در 10 شهرستان استان خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: بیشترین میزان بارش در مشهد با حدود پنج میلیمتر روی داده است.

خبرنگاران باران در 10 شهرستان خراسان رضوی بارید

مرتضی اثمری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ کت جادویی اضافه کرد: این بارشها در شهرستانهای مشهد، درگز، نیشابور، چناران، کلات، جغتای، فریمان، قوچان، بینالود و جوین روی داده است.

وی ادامه داد: این بارشها تا ظهر امروز متوقف می شود و دوباره از روز چهارشنبه تا انتها هفته جاری بیشتر مناطق خراسان رضوی را فرا می گیرد.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به کاهش محسوس دما در خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد 15 درجه سلسیوس پیش بینی شده است که نسبت به روز گذشته 6 درجه کاهش دارد.

اثمری اضافه کرد: کمینه دمای هوای دیشب مشهد هفت درجه سلسیوس بود که امشب 3 درجه پیش بینی شده است و کمینه دمای هوا در مناطق سردسیر خراسان رضوی طی شبهای آینده به صفر و زیر صفر می رسد.

وی ادامه داد: زاوه با کمینه دمای هوای چهار درجه سلسیوس و تایباد با بیشینه دمای هوای 28 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته بوده اند و بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستانهای سرخس و بردسکن با سرعت 65 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران باران در 10 شهرستان خراسان رضوی بارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باران در 10 شهرستان خراسان رضوی بارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید