بزیک: مهاجمان پرسپولیس خوب هستند اما نه برای جنگیدن در 3 جبهه، انتظار از تیم باید به حق باشد

به گزارش وبلاگ کت جادویی، ادموند بزیک مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم در شرایط فعلی هم مهاجمان خوبی در اختیار دارد، اما برای جنگیدن در سه جبهه کافی نیست.

بزیک: مهاجمان پرسپولیس خوب هستند اما نه برای جنگیدن در 3 جبهه، انتظار از تیم باید به حق باشد

ادموند بزیک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کت جادویی درباره عملکرد پرسپولیس در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس در نیمه اول این دیدار فشار زیادی به حریف آورد و خوشبختانه به گل هم رسید. به جز گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، چند موقعیت دیگر هم وجود داشت، اما تیم صنعت نفت طوری بازی می کرد که هدفش در نیمه نخست گل نخوردن بود تا در نیمه دوم کار را به همین شکل ادامه بدهد و یک امتیاز را بگیرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ کت جادویی بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی وبلاگ کت جادویی بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: آنچه از شرایط بازی دیدیم، پرسپولیس حملات متعددی انجام داد و در نهایت با یک پنالتی هم به سه امتیاز بازی رسید. با توجه به تساوی در دیدار هفته نخست نیز فکر می کنم این سه امتیاز اهمیت بسیار زیادی برای تیم داشت.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره اینکه نکته حائز اهمیت در تیم این فصل ضعف خط حمله پس از جدایی علی علیپور و محرومیت عیسی آل کثیر است که کادر فنی را هم نگران کرده و عدم گلزنی در جریان بازی مسئله ای است که باید برطرف شود، گفت: در بازی فولاد خوزستان - استقلال هم دیدید که دو تیم روی هر سه گل بازی، با ضربات شروع مجدد که دو گل هم پنالتی بود پیروز شدند دروازه یکدیگر را باز کنند. این ضربات امروز در فوتبال اهمیت زیادی دارند و شما می توانید با برنامه ریزی روی شروع مجدد هم به گل برسید.

بزیک تأکید کرد: مسلماً کادر فنی بیشتر از ما می داند که در چه نقاطی ضعف وجود دارد، اما نیاز است که خط حمله تقویت شود. البته حالا که زمان نقل وانتقالات تمام شده است باید با همین بازیکنان کار را پیش برد و من هم نمی گویم این بازیکنان بد هستند و انتقادی به عملکرد آنها ندارم، اتفاقاً معتقدم پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد، اما برای تیمی که در سه جبهه می جنگد، نیاز است که بازیکنان بهتری هم در ترکیب باشند.

وی درباره انتظارات رو به افزایش از پرسپولیس پس از چهار قهرمانی لیگ و دو بار صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا که فشار روانی را روی کادر فنی و بازیکنان بیشتر می کند، گفت: این فشار طبیعی است. پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی بوده و انتظارها از این تیم همیشه بالاست. حالا هم که چهار دوره قهرمان لیگ شده، این انتظار بالاتر رفته است، اما باید انتظار به حق باشد. تکرار پیروزیت برای تیمی که چهار دوره قهرمان لیگ شده، سخت است. به این دلیل که اکنون همه مقابل پرسپولیس محکم تر بازی می کنند و مسلماً صنعت نفت همان عملکردی را که برابر سایپا دارد، مقابل پرسپولیس ندارد. انگیزه ها مقابل پرسپولیس و تیم های دیگر برای همه رقبا متفاوت است و به نظرم برای عبور از این فشار و سد محکم رقبا، بازیکنان پرسپولیس هم باید با انگیزه بیشتر وارد زمین شوند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در سرانجام صحبت هایش راجع به شرایط این تیم در فصل جاری گفت: من فکر می کنم پرسپولیس در دو بازی این فصل خود در لیگ، عملکرد قابل قبولی داشته است. میانگین موقعیت گل های ایجاد شده در دو بازی ابتدایی خوب بوده است و پرسپولیس خوب می تواند خلق موقعیت کند. هر چند از طرفی بارش باران در این بازی نیز کار را برای گلزنی سخت تر کرده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بزیک: مهاجمان پرسپولیس خوب هستند اما نه برای جنگیدن در 3 جبهه، انتظار از تیم باید به حق باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزیک: مهاجمان پرسپولیس خوب هستند اما نه برای جنگیدن در 3 جبهه، انتظار از تیم باید به حق باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید