از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذوریم

به گزارش وبلاگ کت جادویی، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوار های شهرداری تهران گفت: از روز شنبه 19 مهرماه پوشش ماسک بهداشتی برای همه افرادی که به پایانه ها وارد می شوند الزامی است و تنها به افراد دارای ماسک خدمات ارائه می گردد.

از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذوریم

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کت جادویی، به نقل از روابط عمومى سازمان پایانه ها و پارک سوارهاى شهردارى تهران؛ امیر حسین صدیقی گفت: در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای طرح ماسک از خانه تا خانه سازمان پایانه ها نیز همچون گذشته با تأکید بر استفاده از ماسک توسط شهروندان و مسافرین محترم، از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذور خواهد بود و کلیه افراد برای ورود به پایانه های مسافربری ملزم به پوشش ماسک می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات این سازمان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: از ابتدای شیوع ویروس کووید 19 در کشور، سازمان پایانه ها مطابق با آخرین دستورالعمل های صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا، به صورت شبانه روزی عملیات ضدعفونی پایانه ها را در دستورکار داشته و این اقدامات همچنان با کوشش بی وقفه کارکنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان پایانه ها همچنین از عرضه ماسک بهداشتی در پایانه ها اطلاع داد و گفت: با همکاری وزارت صمت غرفه های عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب همزمان با اجباری شدن پوشش ماسک در پایانه ها فعال شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید